ÖVRIGT / Mattor / N.v persisk 7331012
nr 733 1012
N.v persisk
Tidigt 1900-tal, 96x375, jämnt slitage, 1st långsida med mindre skada, senare langettering
måndag 9 januari 2012
kl 18:34:42